Kontakt

Nyfiken på våra tjänster eller har du andra frågor?
Tveka inte att kontakta oss via telefon eller email så hjälper vi dig att hitta rätt person.

Kära kund,

 

Med den rådande COVID-19 situationen, skulle vi vilja informera om vilka förebyggande åtgärder KS Projekt vidtagit för att skydda våra medarbetare och kunder.

 

Det vi står inför är en exceptionell situation för KS Projekt som företag och retail industrin som helhet. KS Projekts verksamhet är dock för närvarande i full drift.

 

Detta betyder att:

 

- Vi ser just nu inga begränsningar i vårt åtagande mot våra kunder och samarbetspartners utan är för närvarande i full drift.

- Vi uppmanar att ha kund och leverantörsmöten online istället för fysiska möten.

- Vi har gett full möjlighet för de som kan att jobba hemifrån

- Vi upprepar kontinuerligt och understryker vikten av att om man vid minsta symptom kring förkylning och influensa stannar hemma.

- Vi efterlever folkhälsomyndigetens rekommendationer gällande hygien och social distansering

- Vi praktiserar hemarbete under 14 dagar efter resa i riskområden.

 

Vi kommer att övervaka COVID-19 situationen fortlöpande och kommer uppdatera med ny information om något skulle ändras i framtiden.

 

Ove Opseth CEO

KS Projekt AB

 

Medarbetare

Niclas Svensson

Projektledare/Grundare

niclas@ksprojekt.se

+46 (0)73 044 71 00

Carina Plars

Group Controller 

carina.plars@ksprojekt.se

+46 (0)70-859 65 57

Henrik Janzen

Digitalization and Marketing Manager

henrik.janzen@ksprojekt.se

+46 (0)70-617 36 96

Henrik Ziegert

Projektledarchef

henrik@ksprojekt.se

+46 (0)70-877 86 32

KS Projekt AB

Vi utvecklar din affär!

info@ksprojekt.se

+46 (0)8 410 909 70 

Vill du bli en av oss?

Berätta gärna lite om dig själv eller hitta våra lediga tjänster här!

Malin Karlsson

Ekonomi

malin@ksprojekt.se

+46 (0)76-872 76 69

Julia Boström

Account Manager

julia@ksprojekt.se

+46 (0)73-502 62 82

Lina Johansson

Projektledare

lina.johansson@ksprojekt.se

+46 (0)70-393 95 45

David Nordgren

Projektledare

nordgren@ksprojekt.se

+46 (0)76-895 35 49

Magnus Hagenfeldt

Projektledare

magnus@ksprojekt.se

+46 (0)70-325 81 25

Åsa Grönlund

Projektledare

asa@ksprojekt.se

+46 (0)70-564 37 59 

Emilie Jernberg

Projektledare

emilie@ksprojekt.se

+46 (0)70-419 43 29

Daniel Petoletti

Projektledare/Inköp

daniel@ksprojekt.se

+46 (0)73-366 02 01 

Mattias Karlsson

Inköp

mattias@ksprojekt.se

+46 (0)70-945 65 12

Vi finns här för dig!

Martin Hedberg

Inköp

hedberg@ksprojekt.se

+46 (0)73-428 21 91 

Leonardo Savina

Inköp

leo@ksprojekt.se

+46 (0)76-526 83 93 

Anders Ekström

Inköp/Beredning

anders@ksprojekt.se

+46 (0)70-952 33 90 

Jonas Helgesson

Inköp/Beredning

jonas@ksprojekt.se

+46 (0)70-815 62 96

Lars Arvidsson

Lagerchef Halmstad

lars@ksprojekt.se

+46 (0)76-611 16 26 

Fredrik Svensson

Logistikansvarig

fredrik@ksprojekt.se

+46 (0)70-619 44 45

Stina Wikström

Logistik

stina@ksprojekt.se

+46 (0)70-915 27 65

Fakturering och ekonomi

En faktura till oss ska vara utställd till Karlsson Svensson Projekt AB
Faktureringsadressen är Transportvägen 13, 302 30 Halmstad, Sweden.

Fakturan kan skickas elektroniskt via e-mail till invoice@ksprojekt.se

Lager / Leveransadress

T: +46 (0)8 410 909 70

E: lager@ksprojekt.se

Transportvägen 13

302 30 Halmstad

Sweden

 

 

 

Faktureringsadress

T: +46 (0)8 410 909 70

E: invoice@ksprojekt.se

Transportvägen 13

302 30 Halmstad

Sweden

 

Ekonomifrågor

T: +46 (0)8 410 909 70

E: ekonomi@ksprojekt.se

Transportvägen 13

302 30 Halmstad

Sweden