Kontakt

Kontakt

Nyfiken på våra tjänster eller har du andra frågor?

Tveka inte att kontakta oss via telefon eller email så hjälper vi dig att hitta rätt person.

KS Projekt AB

Phone: +46 (0)8 410 909 70

Email: info@ksprojekt.se

Stockholm

Bryggargatan 6

111 21 Stockholm

Sverige

Visa karta

Halmstad

Transportvägen 13

302 30 Halmstad

Sverige

Visa karta

Medarbetare

Bert Martinsson
Sales Manager Sweden
bert.martinsson@ksprojekt.se+46 (0)70-561 44 50
Niclas Svensson
Project Manager/Founder
niclas@ksprojekt.se+46 (0)73 044 71 00
Henrik Janzen
Digitalization and Marketing Manager
henrik.janzen@ksprojekt.se+46 (0)70-617 36 96
Henrik Ziegert
Projektledare
henrik@ksprojekt.se +46 (0) 70-877 86 32
KS Projekt AB
Vi utvecklar din affär!
info@ksprojekt.se+46 (0)8 410 909 70
David Nordgren
Projektledare
nordgren@ksprojekt.se+46 (0)76-895 35 49
Lars Arvidsson
Lagerchef Halmstad
lars@ksprojekt.se+46 (0)76-611 16 26
Fredrik Svensson
Logistikansvarig
fredrik@ksprojekt.se+46 (0)70-619 44 45