Kontakt

Nyfiken på våra tjänster eller har du andra frågor?
Tveka inte att kontakta oss via telefon eller email så hjälper vi dig att hitta rätt person.

KS Projekt AB

 

Medarbetare

Niclas Svensson

Projektledare/Grundare

niclas@ksprojekt.se

+46 (0)73 044 71 00

Henrik Janzen

Digitalization and Marketing Manager

henrik.janzen@ksprojekt.se

+46 (0)70-617 36 96

Henrik Ziegert

Projektledarchef

henrik@ksprojekt.se

+46 (0)70-877 86 32

David Gustafsson

Key Account Manager

david@ksprojekt.se

+46 (0)73-396 01 23 

Vill du bli en av oss?

Vi söker alltid efter nya talanger, berätta gärna lite om dig själv som ett första steg till din nya karriär.

Malin Karlsson

Ekonomi

malin@ksprojekt.se

+46 (0)76-872 76 69

Sara Tholin

Account Manager

sara.tholin@ksprojekt.se

+46 (0)76-854 15 89

Julia Boström

Projektledarassistent

julia@ksprojekt.se

+46 (0)73-502 62 82

Mikael Adenlöf

Projektledare

mikael@ksprojekt.se

+46 (0)76-867 04 70

David Nordgren

Projektledare

nordgren@ksprojekt.se

+46 (0)76-895 35 49

Magnus Hagenfeldt

Projektledare

magnus@ksprojekt.se

+46 (0)70-325 81 25

Åsa Grönlund

Projektledare

asa@ksprojekt.se

+46 (0)70-564 37 59 

Emilie Jernberg

Projektledare

emilie@ksprojekt.se

+46 (0)70-419 43 29

Daniel Petoletti

Projektledare/Inköp

daniel@ksprojekt.se

+46 (0)73-366 02 01 

Mattias Karlsson

Inköp

mattias@ksprojekt.se

+46 (0)70-945 65 12

Vi finns här för dig!

Martin Hedberg

Inköp

hedberg@ksprojekt.se

+46 (0)73-428 21 91 

Leonardo Savina

Inköp

leo@ksprojekt.se

+46 (0)76-526 83 93 

Anders Ekström

Inköp/Beredning

anders@ksprojekt.se

+46 (0)70-952 33 90 

Jonas Helgesson

Inköp/Beredning

jonas@ksprojekt.se

+46 (0)70-815 62 96

Lars Arvidsson

Lagerchef Halmstad

lars@ksprojekt.se

+46 (0)76-611 16 26 

Fredrik Svensson

Logistikansvarig

fredrik@ksprojekt.se

+46 (0)70-619 44 45

Stina Wikström

Logistik

stina@ksprojekt.se

+46 (0)70-915 27 65

Fakturering och ekonomi

En faktura till oss ska vara utställd till Karlsson Svensson Projekt AB
Faktureringsadressen är Transportvägen 13, 302 30 Halmstad, Sweden.

Fakturan kan skickas elektroniskt via e-mail till invoice@ksprojekt.se