Kontakt

Kontakt

Nyfiken på våra tjänster eller har du andra frågor?

Tveka inte att kontakta oss via telefon eller email så hjälper vi dig att hitta rätt person.

Kära kund, 

Med den rådande COVID-19 situationen, skulle vi vilja informera om vilka förebyggande åtgärder KS Projekt vidtagit för att skydda våra medarbetare och kunder. Det vi står inför är en exceptionell situation för KS Projekt som företag och retail industrin som helhet. KS Projekts verksamhet är dock för närvarande i full drift. 

Detta betyder att:

  • Vi ser just nu inga begränsningar i vårt åtagande mot våra kunder och samarbetspartners utan är för närvarande i full drift.
  • Vi uppmanar att ha kund och leverantörsmöten online istället för fysiska möten.
  • Vi har gett full möjlighet för de som kan att jobba hemifrån.
  • Vi upprepar kontinuerligt och understryker vikten av att om man vid minsta symptom kring förkylning och influensa stannar hemma.
  • Vi efterlever folkhälsomyndigetens rekommendationer gällande hygien och social distansering.
  • Vi praktiserar hemarbete under 14 dagar efter resa i riskområden. 

Vi kommer att övervaka COVID-19 situationen fortlöpande och kommer uppdatera med ny information om något skulle ändras i framtiden.

Ove Opseth, CEO

KS Projekt AB

Stockholm

Bryggargatan 6

111 21 Stockholm

Sverige

Visa karta

Halmstad

Transportvägen 13

302 30 Halmstad

Sverige

Visa karta

Medarbetare

Niclas Svensson
Project Manager/Founder
niclas@ksprojekt.se+46 (0)73 044 71 00
Henrik Janzen
Digitalization and Marketing Manager
henrik.janzen@ksprojekt.se+46 (0)70-617 36 96
Henrik Ziegert
Projektledarchef
henrik@ksprojekt.se +46 (0) 70-877 86 32
KS Projekt AB
Vi utvecklar din affär!
info@ksprojekt.se+46 (0)8 410 909 70
David Nordgren
Projektledare
nordgren@ksprojekt.se+46 (0)76-895 35 49
Emilie Jernberg
Projektledare
emilie@ksprojekt.se+46 (0)70-419 43 29
Daniel Petoletti
Projektledare/Inköp
daniel@ksprojekt.se+46 (0)73-366 02 01
Lars Arvidsson
Lagerchef Halmstad
lars@ksprojekt.se+46 (0)76-611 16 26
Fredrik Svensson
Logistikansvarig
fredrik@ksprojekt.se+46 (0)70-619 44 45